למה סייברדוג?

ענף המסחר המקוון בישראל גודל מיום ליום כאשר יותר ויותר לקוחות ישראלים מבינים את היתרון שברכישת מוצרים באינטרנט מאתרים בחו״ל, ישנו יתרון גדול וברור ברכישות אלה שכן המוצרים זולים משמעותית ממחירי החנויות המקומיות.

מנגד, ה״מחיר״ אותו משלמים לקוחות ישראלים שרוכשים מוצרים בצורה זו לעיתים גבוה משמעותית ממחיר הקנייה שכן אותן חנויות מקוונות בחו״ל לא מחויבות לחוק הישראלי ולא פועלות לפי השעון ובשפה המקומית של הלקוחות.

הקשיים הנפוצים בקניות מקוונות מסוג זה הם האם המוצר באמת יתקבל, טיב המוצר והתאמתו לתיאורו באתר החנות, שירות לקוחות בשפה זרה הפועל בהפרשי שעות גדולים מהשעון המקומי, דרכי התקשרות מסורבלים באימייל ועלות שיחה יקרה במקרה והלקוחות מעונינים בקבלת מענה אנושי.

בנוסף, חנויות מקוונות הממוקמות מחוץ לגבולות ישראל לא מחויבות לחוק הישראלי ועל כן חוק הגנת הצרכן לא חל עליהם, עובדה אשר יכולה להוות קושי משמעותי במימוש אחריות (במקרה ומוצעת אחריות) וכן וזמני ועלויות שילוח גבוהות שלרוב עולות על מחיר המוצר במקרה ויש צורך לשלוח את המוצר בחזרה לחנות.

שלבי ההזמנה

ב״סייברדוג״ אנו מבקשים לענות על קשיים אלה באמצעות קישור בין הלקוחות הישראלים לייבואנים ישראלים, מתן שירות זמין ואיכותי באמצעות אימייל ו/או טלפון בעלות שיחה רגילה ומכירה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ועל פי חוק הגנת הצרכן. והכי חשוב,
מחירים אטרקטיבים ותחרותיים לשוק היראלי ולשוק העולמי.
 

אז איך זה עובד?

צורת ההזמנה בסייברדוג פשוטה ובטוחה. השתדלנו לפשט ככל האפשר את תהליך ההזמנה ללקוחותינו בכדי לשפר את חווית הקנייה.

בחירה:

הלקוח בוחר את המוצרים ומוסיף לסל הקניות

קנייה:

הלקוח מופנה לעמוד התשלום כאשר לבחירתו תשלום באמצעות אתר פייפאל (Paypal) או תשלום באמצעות הטלפון.
בחירה בפייפאל תעביר את הלקוח לתשלום מאובטח באתר פייפאל, ובחירה בתשלום טלפוני תסיים את ההזמנה ללא תשלום ונציגנו יחזרו אל הלקוח לחיוב.

אישור:

הלקוח מקבל אישור הזמנה באימייל לאחר סיום ההזמנה עם כל פרטי ההזמנה ופרטי יצירת קשר עם האתר.

שילוח:

צוות סייברדוג מקבל את ההזמנה ושולח את המוצרים אל כתובת הלקוח.

באמצעות דרכי הפעילות הללו אנו מבקשים להקנות חווית קנייה חיובית, בטוחה ואמינה לקהל לקוחותינו.
אנו מקווים שתמצאו את אשר חיפשתם באתרנו ונשמח לשמוע ולענות על כל שאלה או הצעה שיש לכם באמצעות עמוד יצירת קשר או בדף שלנו בפייסבוק.

בכבוד רב,
צוות ״סייברדוג״.